Özel Üretim Araçları

* Bu araçların tamamını Donate menüsünden veya çoğunu Enhanced Bulk Order Achievement ile elde edebilirsiniz.

* Üreticilerimiz için hazırlanan özel üretim araçları şu şekilde:

1 – Powder of Temperment: Kullandığınız eşyanın dayanıklılığını (durability) 255/255 yapar.

2 – An Colored Anvil: Renkli bir Anvil’e sahip olmanızı sağlar.

3 – Clothing Bless Deed: Shroud dahil birçok ürününüzün kaybolmasını (newbie) engeller.

4 – Leather Gloves of Mining: Madenlerden daha fazla değerli maden elde etmenizi sağlar. Mining yeteneğinizi 2.0 derecesinde yükseltir. Erittiğiniz madenler ASLA heba olmaz.

5 – Studdet Gloves of Mining: Madenlerden daha fazla değerli maden elde etmenizi sağlar. Mining yeteneğinizi 5.0 derecesinde yükseltir. Erittiğiniz madenler ASLA heba olmaz.

6 – Ringmail Gloves of Mining: Madenlerden daha fazla değerli maden elde etmenizi sağlar. Mining yeteneğinizi 10.0 derecesinde yükseltir. Erittiğiniz madenler ASLA heba olmaz.

7- Leather Gloves of Tinkering: Tinker menüsündeki ürünleri kayıpsız bir şekilde (fail oranı 0) üretmenizi sağlar  ve size 2.0 Tinkering özelliği kazandırır.

8 – Studdet Gloves of Tinkering: Tinker menüsündeki ürünleri kayıpsız bir şekilde (fail oranı 0) üretmenizi sağlar  ve size 5.0 Tinkering özelliği kazandırır.

9 – Ringmail Gloves of Tinkering: Tinker menüsündeki ürünleri kayıpsız bir şekilde (fail oranı 0) üretmenizi sağlar  ve size 10.0 Tinkering özelliği kazandırır.

10 – Ancient Smithy Hammer: Blacksmithing yeteneğinizi 30.0 oranında yükseltir ve Legendary unvanını kazanmanızı sağlar. Bu eşya sayesinde silah veya kalkan yaparken malzemeyi heba etme olasılığını yeteneğinize bağlı olarak 0’a kadar düşürebilirsiniz (Bkz: Silah ve Zırh Kaplama) | (Bkz: Elemental Weapons). 

11 – Ancient Sewing Kit: Tailoring yeteneğinizi 30.0 oranında yükseltir ve Legendary unvanını kazanmanızı sağlar. Bu eşya sayesinde kumaşa dayalı bir ürün üretirken malzemenizi heba etme olasılığını yeteneğinize bağlı olarak 0’a kadar düşürebilirsiniz (Bkz: Özel Mage Robe Serisi). 

12 – Sapphire Pickaxe: Legendary Miner unvanını elde etmenizi sağlar. Bu kazma çok değerli madenlere daha kısa sürede erişmenize olanak tanır.

13 – Sapphire Lantern: Bu eşya sayesinde Sapphire Pickaxe ile renk uyumunu yakalayabilirsiniz.

14 – Sapphire Balta: Bu eşya sayesinde normal baltadan daha fazla Frostwood ve Log elde edebilirsiniz.  Ayrıca Legendary unvanı da kazanırsınız.

15 – Sapphire Olta: Bu eşya sayesinde normal oltadan daha fazla balık elde edebilirsiniz ve SOS elde etme şansınız yükselir. Ayrıca Legendary unvanı da kazanırsınız.

Not: Bu liste güncellenebilir. Güncelleme yapıldığı takdirde Discord üzerinden bu konu ile ilgili bir duyuru yapılacak.

Sunucumuzda kayıtlı bir oyuncu olmak için tıklayınız“.

Bağlantı programımızı indirmek için tıklayınız“.

Discord adresimiz: “Tıklayınız“.

Facebook adresimiz: Tıklayınız“.

YouTube adresimiz: Tıklayınız“.

Instagram adresimiz: Tıklayınız“.

Bir Cevap Yazın