Magery Bonus

* Pure Mage Regeneration Bonus: Magery ve Meditation yeteneği 100.0 olan karakterlerin kullanabildiği bir bonustur. Bu bonus, bir büyünüz başarısız olduğunda harcadığınız mananın yüzde 25’ini yüzde 75 ihtimal ile yeniden kazanmanızı sağlıyor.

* Inscription Fireball Bonus: Bu yeteneği seviye bakımından 100.0 olan bir kişi Inscription yeteneği 100.0 olmayan birinden daha güçlü bir Vas Flam büyüsü atıyor.

* Inscription Resurrection Bonus: Bu yeteneği seviye bakımından 100.0 olan bir kişi canlandırmak istediği bir oyuncuyu en fazla 15 kare uzaktan (normalde en fazla 6 kare uzaklıktan) canlandırabilir.

* Magic Resistance Spell Reduction Barrier: Bu yeteneği seviye bakımından 100.0 olan bir kişi rakibinin büyü hasarlarına karşı belli bir oranda direnç gösterir ve daha az hasar alır.

* Evaluating Intelligence Spell Damage Increaser: Evaluating Intelligence, Magery, Meditation ve Inscription yeteneği 100.0 olan kişiler rakibine şu büyüler eşliğinde daha fazla hasar verir:

  • Energy Bolt (Corp Por)
  • Fire Ball (Vas Flam)
  • Flamestrike (Kal Vas Flam)
  • Lightling (Por Ort Grav)
  • Mind Blast (Por Corp Wis)

* Meditation: Hiçbir savaş yeteneğine sahip olmayan ve Meditation yeteneği seviye bakımından 100.0 olan karakterler bu bonus aktifken otomatik bir şekilde saniyede +2 mana puanı (.medi komutu ile) kazanır. 

* Bu sistemler ile bağlantılı olan bazı diğer içerikler: Elemental Robes (Özel Mage Robelar)

Magery

Sunucumuzda kayıtlı bir oyuncu olmak için tıklayınız“.

Bağlantı programımızı indirmek için tıklayınız“.

Discord adresimiz: “Tıklayınız“.

Facebook adresimiz: Tıklayınız“.

YouTube adresimiz: Tıklayınız“.

Instagram adresimiz: Tıklayınız“.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir