Balıkçılık

* Fishing vendorlarından bir adet olta alabilir ve balık tutmaya başlayabilirsiniz.

* Tailoring yeteneği ile balık ağı üretebilir ve kazancınızı yükseltebilirsiniz. Balık ağı ile balık stoğu birlikte kullanılabiliyor. Gerekli bilgiyi “balık ağı” yazısına tıklayarak bulabilirsiniz.

* Balıklarınızı dagger (bıçak) ile kesebilirsiniz. Bunun için bıçağınıza farenizin yardımı ile çift tıklayın ve ekranda çıkan hedef ile balığın üzerine tıklayın. Bıçağı silahçılardan satın alabilirsiniz.

* Bu yeteneği kasmak için oltanıza fare imleciniz ile çift tıklayarak denizin bulunduğu bir yeri hedefleyebilir ve bunu Last Object – Last Target veya sadece Last Object kombinasyonu ile sürekli bir şekilde tekrarlayabilirsiniz.

* Pişirdiğiniz balıkları (Cooking ile) unvanı “Item Buyer” olan satıcılara satabilirsiniz.

* Pişirme işlemi için bir diğer alternatifiniz ise tavadır. Tavayı Fishing vendorlarından satın alabilirsiniz.

* Tavayı kullanmak için unvanı Provisioner olan satıcıdan kindling satın alabilir veya bunu bıçağınız ile bir ağaca gidip farenizin yardımı ile bıçağınıza çift tıklayıp ekranda beliren hedef ile ağaca tıklayarak elde edebilirsiniz. 

* Kindling isimli eşyaya çift tıklayarak ateş yakalabilirsiniz. Daha sonra ise tavanıza çift tıklayarak pişirme işlemini başlatabilirsiniz. Kapalı alanda ateş yakamaz ve ağırlığınız fazla ise balık tutamazsınız.

* Pişirme işlemini balık ocağı ile de yapabilirsiniz.

* Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız aşağıdaki Discord adresimizden kanalımıza ulaşabilir ve bize bu konu hakkında soru sorabilirsiniz.

Balıkçılık

Balıkçılık Balıkçılık

Sunucumuzda kayıtlı bir oyuncu olmak için tıklayınız“.

Bağlantı programımızı indirmek için tıklayınız“.

Discord adresimiz: “Tıklayınız“.

Facebook adresimiz: Tıklayınız“.

YouTube adresimiz: Tıklayınız“.

Instagram adresimiz: Tıklayınız“.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir