Görevler

Ateşli intikam görevi, server içeriğinde pvm sistemine warrior ile girmek isteyenler için ilk adım niteliğinde bir görevdir. 4 aşamadan oluştuğu gibi, her aşama sonunda diğer aşamayı kabul etmemeniz veya herhangi süreçte görevi terketmeniz, görevi tekrar sıfırdan başlayarak yapmanıza neden olacaktır, buna dikkat ediniz. Her aşama bittiğinde, görevi Nandor’a teslim edip, bir sonraki görevi almayı unutmayınız.

Sistem her npc için en fazla hasar veren oyuncu lehinde puanlama yoluna gidiyor ve sadece bir oyuncu için görev yaratığı öldürülmüş sayılıyor. Bunu gözeterek grupça yapılan görevlerde görevi yapması istenen kişinin en fazla hasarı verdiğinden emin olunuz. Aynı şekilde Poison büyüsü hariç herhangi zehir türevi (scorpion ile veya silahla zehirleme), mercenary, provocation, pet, binek veya summonların bu hesaplamaya dahil olmadığını da eklemekte fayda var. Tabii en yüksek hasar verme durumu için bu saydığım oyuncu dışındaki etkenler hesaplamaya girmediği için, örneğin 2k hpye sahip greater dragon’a 1600 hasarı silahtan poison ile veren warrior, 400 hasarı silah ile verdiği taktirde en fazla hasar veren oyuncu olacaktır. Bunlarla beraber kısıtlama olarak görevdeki npclerin tamamen Destard isimli zindanda kesilmesi gerekmektedir, sistem otomatik olarak herhangi mekanda öldürdüğünüz npc’yi saymış gibi yazı geçse dahi, sonradan kendini düzeltmekte ve olası suistimallerin önüne geçmektedir.

Sırasıyla:

1. Aşama – 5 adet drake

2. Aşama – 4 adet greater dragon

3. Aşama – 3 adet ancient wrym

4. Aşama – 1 adet mallyx

Drake kesme yöntemi diye bir yöntemden bahsetmeye gerek olduğunu düşünmediğim için, sadece genel büyük npc kesme yöntemlerini kullanmanızı tavsiye ederim. Takribi olarak 2 dakikada bir “Dragon Breath” yeteneğini kullandığı için, dikkatli olmakta, eğer kalkanlı warrior değilseniz, büyüsünü engellemekte fayda var. Hpsi epeyce düşük olan bu npc, gayet yavaş olduğu için dilendiği gibi öldürülebilir.

Greater dragon, destard içinde 3 adet spawna sahip. Pure mage için scorpion ile poison verip, corp por spamıyla kesmek en hızlı yöntem olsa da, gerek duyulduğunda herhangi mass damage büyüsü ile güvenli şekilde halletmek de çözümlerden biri. Warriorlar kafa kafaya girip öldürebileceği gibi, silah poisonu ile yumuşatıp öldürme yoluna gidebilir. Archerlar ise vur kaç yaparak kolayca üstesinden gelebilir.

Ancient wrym, tek spawna sahip bir npc. Warrior archerlar için dikkatsizlik ölümle sonuçlansa da, mage/archer, pure mage ve tank warrior için sorundan ziyade 2 dakikalık uğraş anlamına geliyor. Lootunun güzelliğiyle birlikte kesmesinin kolay olması görevi eğlenceli hale getiriyor.

Mallyx the Unyielding isimli boss npc, Destard’ın 3. katının en sonunda bulunmakta. Etraftaki minion npcler ile birlikte koşu hızı can sıkıcı olsa da, herhangi 2+ kişilik grup için epey kolay bir boss. Hp’si ve dayanıklılığı yüksek olan bu npc, alan etkili büyülere karşı umursamaz tavrı ile solo pure mage, koşu hızıyla archerları kara kara düşündürse de, ödülün boyutuna nazaran ödenmesi gereken küçük bir bedel.

Sunucumuzda kayıtlı bir oyuncu olmak için tıklayınız“.

Bağlantı programımızı indirmek için tıklayınız“.

Discord adresimiz: “Tıklayınız“.

Facebook adresimiz: Tıklayınız“.

YouTube adresimiz: Tıklayınız“.

Instagram adresimiz: Tıklayınız“.

Bir Cevap Yazın