Combat/PvM questidir  ve 4 aşamalıdır. Destard kapıda bekleyen Nandor the Outcast’ten başlar. Tüm aşamalar bittiğinde random bir Fiery Dragon Weapon kazanırsınız. Bu silahların npcler üzerinde büyük damage bonusu vardır. Görevi sadece Destard
bölgesinde yapmanız gerekmektedir.

1. Aşama: 5 adet Drake öldürmek. Bu aşamayı tamamlamak için Destard içinde bulunan, isimli ufak ejderhalardan 5 adet öldürmelisiniz.

2. Aşama: 4 adet Greater Dragon öldürmek. Bu aşamayı tamamlamak için Destard içinde 1. katta bulunan Greater Dragon isimli npclerden 4 adet öldürmelisiniz.

3.Aşama: 3 adet Ancient Wrym öldürmek. Bu aşamayı tamamlamak için Destard içinde 2. katta bulunan Ancient Wrym’dan 3 adet öldürmelisiniz.

4.Aşama: 1 adet Mallyx öldürmek. Bu aşamayı tamamlamak için Destard içinde 3. katın en sonunda bulunan Mallyx the Unyielding isimli yeşil ejderhayı öldürmelisiniz.

Notlar:

*Her npc, sadece görevi yapan bir kişinin görev hanesine işlenir, görev almamış dahi olsa, en fazla hasarı veren oyuncu öldürmüş sayılır (summon ve silah poison’u dahil değil), eğer aktif görevinde var ise öldürmesi gereken yaratık sayısından düşer.

*Görevin herhangi aşaması bittiği zaman, Nandor the Outcast isimli npc’den bir sonraki aşaması alınmalıdır. Görevi teslim ederken, ardışık görevi iptal etmeniz veya kabul etmemeniz, tüm görevlere baştan başlamanıza yol açar.

 

Comments

  1. Pingback: PvM Rotasyonları / Npc Rehberi – TNS Wiki

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir